O nás

Věříme, že návštěva kadeřnictví by měla být událost naplněná péčí a snahou vyjít vstříc všem požadavkům. Neustále proto nasloucháme našim klientům a zlepšujeme služby tak, aby se u nás cítili prostě skvěle. Protože spokojený zákazník je to na čem nám opravdu záleží.


Kdo jsme

Jsme pražský kadeřnický salón sídlící v centru Prahy. Našim klientům nabízíme komplexní nabídku služeb v oblasti kadeřnictví, solária, kosmetiky, manikúry a pedikúry pro ženy i muže. Současně s tím náš vysoce kvalifikovaný personál nabízí své bohaté zkušenosti spojené s nejmodernějšími procedurami a trendy, které zaručují výsledek jehož nebudete litovat.

Náš příběh

Podnik zahájil provoz v roce 2004, kdy jsme se představili pouze jako solární studio pracující se stroji značky Ergoline. Postupnými kroky vznikla myšlenka o rozšíření služeb, které v té době byly na trhu nedostatkové. Rozhodli jsme se proto naše služby rozšířit o pánské a dámské kadeřnictví, následně pak o kosmetické služby, jejichž nabídka dosáhla dnešních podob.

V důsledku narůstajícího zájmu o naše služby jsme v roce 2013 přistoupili k celkové rekonstrukci provozovny, jejíž součástí bylo i její rozšíření z původních 89 m2 na současných 150 m2.

V rámci přestavby studia byla současně navázána spolupráce s francouzkou značkou vlasové kosmetiky L’oreál, s jejíž vysoce kvalitními proukty pracujeme dodnes.